18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tifozja e Milanit

Etiketim: tifozja e Milanit

Carlotta Tadolini, tifozja e Milanit tashmë po kandidon si “mbretëresha” e...

0
Carlotta Tadolini, modelja italo-ruse, është duke brohoritur për Milanin dhe tashmë është një kandidate për të qenë "mbretëresha" e verës 2020 me fotot që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS