21.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Thyejë

Etiketim: thyejë

Lewandowski vazhdon të thyejë rekorde në Bundesligë

0
Ylli polak ka shënuar dy gola në ndeshjen që Bayern Munich po e fiton 3:1 ndaj Freiburg. Lewandowski shënoi në minutat 24’ dhe 37’ të ndeshjes. Me këto dy gola,...

“Ronaldo synon ta thyejë rekordin e Peles, të bëhet më i...

0
35 vjeçari i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka në plan që ta kalojë rekordin e Peles me gola dhe të bëhet më i miri i...

Periodat kanë zyrtarisht një emoji që do të thyejë tabutë rreth...

0
Unicode, një organizatë me seli në Kaliforni që administron shpërndarjen e emoji-s në të gjithë botën, sot ka lëshuar një emoji me rënie gjaku,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS