14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Thurje

Etiketim: Thurje

Do krijojë parti të re apo do kandidojë me Nismën Thurje?...

0
Deputetja Rudina Hajdari ka folur sërish për kandidimin në zgjedhjet e ardhshme parlamentare dhe është pyetur nëse do të krijojë një parti të re. Hajdari...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS