18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Thumbojne

Etiketim: thumbojne

Mozzik dhe Getinjo thumbojne hapur reperin shqiptar – Lajmi i Fundit...

0
Dy vëllezërit Mozzik dhe Getinjo ishin të ftuar në puntatën e fundit të “Shiko kush luan” me Luana Vjollcën, ku janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS