14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Thumbojn

Etiketim: thumbojn

Gjiko dhe Majk improvizojnë “aksham pazarin”, thumbojnë estradën për blerjen e klikimeve dhe ndje…

Gjiko dhe Majk improvizojnë “aksham pazarin”, thumbojnë estradën për blerjen e...

0
Dy reperët e njohur dhe shumë të suksesshëm, Gjiko dhe Majk kanë bashkuar forcat për të sjell një projekt të ri muzikor.Dyshja që njihen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS