18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Thumbave

Etiketim: thumbave

Vjen reagimi i Ronela Hajatit ndaj ‘thumbave’ të Samantës

0
Më në fund këngëtarja ka reaguar. Javën e kaluar Samanta shpërtheu në Instastory me disa fjalë kundër Young Zerkën dhe Ronela Hajatin. Pasi Young Zerka tha...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS