18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Thuam

Etiketim: Thuam

Eranda dhe Gena publikojnë duetin “Thuam’ po”

0
Eranda Libohova dhe Gena Lito i kanë bashkuar forcat për realizimin e një dueti muzikor që mban titullin “Thuam’ po”. Projekti është kompletuar edhe nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS