19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Thoshin

Etiketim: thoshin

Vetëflijimi në Tiranë, vëllai i Zhaneta Josifit: Takimi i fundit me...

0
Vëllai i Zhaneta Josifit, Selman Fejzo ka treguar detaje nga takimet e tij me motrën dhe mbesat e tij. Fejzo pohoi se mbesën e...

Mesazhi “Fenomenal”: Më thoshin se s’do të ecja më, por fitova...

0
Fenomen në fushë, por edhe jashtë saj. Ronaldo braziliani, një nga më të mirët e historisë së futbollit (për shumë, më i miri), president...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS