Ballina Etiketimet Thonjve

Etiketim: thonjve

S’ka më takim tek estetistja; ja 6 hapa si të hiqni...

0
Ka mundësi që shumë prej jush po i afron dita e takimit tek estetistja për të kuruar thonjtë. Në situatën që po jetojmë mendohemi...

Tri receta për melhem për forcim dhe rritje të shpejtë të...

0
Në bukurinë dhe shëndetin e thonjve ndikojnë shumë faktorë, nga ushqimi deri te kozmetika të cilën e përdorini Ekzistojnë artikuj të cilët mbrojnë dukjen e...

Artistja e thonjve të Selena Gomez dhe Lady Gaga flet për...

0
Ndoshta nuk keni dëgjuar për artisten e thonjve, Lucy Tucker, por patjetër që keni parë punën e saj në ngjarjet më ekskluzive të Hollivudit,...

Çfarë po përpiqet t’ju thotë trupi përmes thonjve të cilët po...

0
Ndër mineralet më thelbësore apo më të rëndësishme në trupin e njeriut është magnezi sepse furnizon shumë antioksidantë dhe veti tjera të rëndësishme Veç kësaj,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24