18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Thonjtë

Etiketim: Thonjtë

Mësoni çfarë i ndodh trupit tuaj 10 orë pasi lyeni thonjtë...

0
Të gjithë e dimë që nuk duhet të përdorim shpesh manikyr, sepse thonjtë fillojnë të thahen dhe të zverdhen. Por ky lloj produkti kozmetik...

Përse shfaqen vijat e bardha tek thonjtë

0
Leukonika është emri mjekësor i shfaqjes së pikave apo vijave të bardha te thonjtë. Këto pika mund të dalin vetëm në një...

Pse shfaqen dhe ç’tregojnë njollat e bardha te thonjtë?

0
Leukonika është emri mjekësor i shfaqjes së pikave apo vijave të bardha te thonjtë. Këto pika mund të dalin vetëm në një gisht ose...

Si t’i pastroni thonjtë nga kërpudhat: Pas këtij pastrimi sëmundja nuk...

0
Kërpudhat në thonj janë sëmundje shumë e zakonshme. Si të shpëtojmë nga kjo plagë, ekziston një zgjidhje e thjeshtë Për të eliminuar kërpudhat nga thonjtë...

Shikoni me kujdes thonjtë tuaj, ata janë harta e shëndetit

0
Ndryshime të caktuara në trup, të dukshme me sy, mund të tregojnë sëmundje të shumta në organizëm Disa mund t’i shohim vetë, ndërsa për disa...

“Protesta në sheshin Skëndërbej”/ Ira Kurti: Një police femër më ka...

0
Ditët e fundit, aktivistë të shoqërisë civile në vendin tonë, kanë protestuar kundër masave shtreguese të ndëmarra nga qeveria, në vazhdën e luftës ndaj...

Thonjtë zbulojnë sëmundjen tuaj

0
Ngjyrat dhe vijat në thonj mund të paralajmërojnë paraprakisht rrezikun e sëmundjes. Nëse gjysma e thoit është ngjyrë kafe dhe gjysma tjetër e bardhë, kjo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS