14.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Thonj

Etiketim: thonj

Mënyra të thjeshta për thonj të shëndetshëm

0
Disa njerëz pavarësisht përpjekjeve të tyre e kanë të pamundur që të kenë thonj të shëndetshëm. Sipërfaqja e tyre duket gjithmonë e copëtuar, e...

Mësuese me minifunde dhe thonj të lyer/ Mësuesja: A e rregullon...

0
Disa ditë më parë, në mbledhjen e Komisionit të Ligjeve, deputetja Mimi Kokdheli, duke marrë shkas nga abuzimi i 15-vjeçares nga roja i shkollës...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS