9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Thoni

Etiketim: thoni

Tregon pasurinë, Vilma Nushi letër publike për ata që e mallkuan:...

0
Unë jam Vilma Nushi, dhe tani që po shkruaj, jam në një shtrat spitali ku marr oksigjen, infektuar me COVID19. Kam marë me mijëra...

10 gjëra nuk duhet t’ia thoni asnjëherë shefit

0
Janë disa gjëra të cilat nuk duhet t’ia thoni asnjëherë shefit tuaj. Përgjithësisht, marrëdhënia me shefin është e natyrës profesionale, ndonëse nuk duhet nënvleftësuar edhe...

Na thoni sa të gjata i keni flokët, t’ju themi diçka...

0
Studime të ndryshme tregojnë që gjatësia e flokëve përcakton katër pika të rëndësishme për personalitetin tonë. Prerja e flokëve që zgjedhim na përcakton, si...

Mësoni të thoni atë që mendoni, heshtja të vret pak nga...

0
Sa njerëz nuk e shprehin mendimin e tyre për shkak të frikës nga gjykimi i të tjerëve? Shumë, shumë. Aq shumë sa mund të...

Hajdari për Zgjedhoren-Ramës: Mbani premtimin dhe thoni se çfarë do bëni!

0
Deputetja Rudina Hajdari foli edhe për reformën zgjedhore në Kuvend, ku i tha kryeministrit se ne ramë dakord për marrëveshjen e opozitës dhe...

Mos guxoni t’ja thoni Olta Gixharit këtë fjalë këtë periudhë!

0
Pak javë më parë aktorja Olta Gixhari ndau me ndjekësit e saj ngjarjen e bukur që po ndodh në jetën e saj; pritjen e...

3 fjalët që duhet t’i thoni partnerit, për një lidhje jetëgjatë

0
Partnerit nuk duhet t’i thoni vetëm ‘të dua’, pasi ka edhe fjalë të tjera të cilat nuk duhet t’i shmangni. Një prej tyre është edhe,...

Për gratë, rastet kur “më vjen keq” nuk duhet t’ia thoni...

0
Kujdes kur i shpreh fjalët me keqardhje. Të thuash “më vjen keq” në disa raste, nuk është aspak e justifikueshme. Nëse “më vjen keq” që...

Gjërat që nuk guxoni t’i thoni në një intervistë pune

0
A jeni ndier ndonjëherë në siklet pas intervistës për punë, edhe pse nuk keni qenë të sigurt se çka ka shkuar keq? Mos lejoni të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS