14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Thomas Tuchel

Etiketim: Thomas Tuchel

Tuchel ndahet nga gruaja pas 13 vitesh martesë, ajo pritet të përfitojë miliona nga shkurorëzimi

Tuchel ndahet nga gruaja pas 13 vitesh martesë, ajo pritet të...

0
Mediat angleze raportojnë se trajneri i Chelseat, Thomas Tuchel dhe bashkëshortja e tij, Sissi, po shkurorëzohen pas martesës 13 vjeçare.Gruaja e 48-vjeçarit në javën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS