14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Thithin

Etiketim: thithin

Medaljone me dy lloje djathi: Piqen në furrë dhe nuk thithin...

0
I shërbejmë me meze dhe kosPërbërësit:- 400 gr djathë të grirë,- 150 gr kaçkavall,- 100 gr miell,- 2 vezë,- 2 thelpinj hudhre,- kripë,- piper.Përgatitja:Grini...

Si të fërgohen sa më mirë dhe sa më lehtë kungulleshat:...

0
Nuk ka kafjall më të mirë se kungulleshat e fërguara Nevojiten: – 1 kungulleshë e madhe; – 2 vezë; – 2 lugë miell; – 2 lugë thërrmija buke; – vaj; –...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS