17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Thirrjen

Etiketim: thirrjen

Meta me thirrjen e fortë: Të ndalet menjëherë rritja abuzive e...

0
Presidenti Ilir Meta bën thirrje që të ndalet menjëherë abuzimi, siç e quan ai, në rritjen e çmimit të karburanteve.Ai shkruan se ukrainasit, të...

Covid-19/ Manastirliu del me thirrjen e fortë për qytetarët

0
  Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu me anë të një tabele ka sqaruar se si ulet mundësia e infektimit nga Covid-19 duke përdorur maskën. “Përdore maskën?‼️Ulet...

Shpërthimi i rasteve me Covid, Ministria bën thirrjen e fortë

0
Ministria e Shëndetësisë vijon të apelojë për respektimin e masave me qëllim frenimin e Covid-19. Nëpërmjet një postimi në Facebook, Ministria thekson se çdo...

Kurti refuzon thirrjen e Hotit/ Kryeministri organizon tryezë për dialogun me...

0
Lëvizja Vetëvendosje do të jetë jashtë procesit të dialogut me Serbinë për arritjen e marrëveshjes finale. Partia opozitare dhe më e madhe në vend...

Ftesa për dialogun/ Kurti refuzon thirrjen e Hotit

0
Vetëvendosja e ka refuzuar ftesën e Kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti për të marrë pjesë në diskutimet e thirrura nga qeveria e tij Sipas...

Boateng bën thirrjen e fortë: Asnjë fëmijë nuk lind racist, ja...

0
Jerome Boateng i Bayern Munich ka bërë thirrje që shkollat ​​të përfshijnë mësime “integrale” anti-racizmit, si pjesë e kurrikulave të tyre, pasi mendon se...

“Nxehet” situata tek Astiri/ Protestuesja bën thirrjen e fortë: Rrëmbeni pushkët,...

0
Vijon edhe sot protesta e banorëve të Astirit, të cilët protestojnë kundër shembjes së banesave të tyre.Teksa fliste e revoltuar, një nga banoret ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS