fbpx
27 C
Tirana
Thursday, June 4, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Thirrja

Etiketim: Thirrja

Thirrja e Sorecës për ‘Zgjedhoren’, Basha: PD dhe opozita janë të...

0
Kreu i opozitës Lulzim Basha ka shpërndarë qendrimin e kreut të Delegacionit të BE në Tiranë, Luigi Soreca, për reformën zgjedhore. Ky i fundit u shpreh se...

Thirrja e Berishës për qytetarët: Guxoni e dilni në plazh, mos...

0
Mbani distancën sociale, vishni maska, por mos iu bindni urdhrit të Ramës që kërkon t’ju ndryjë në frikën e koronavirusit. Ky është apeli i ish-...

Thirrja e Presidentit Meta drejtuar popullit: Të ngrihemi për të rrëzuar...

0
Presidenti Ilir Meta bën thirrje për tu bashkuar me lëvizjet qytetare që po ngrihen në të gjithë vendin për të krijuar një front të...

Thirrja e Presidentit: Lironi të burgosurit politikë në Shqipërinë e 2020!

0
Edhe Presidenti Ilir Meta ka bërë thirrje për lirimin e aktivistëve të arrestuar pas protestës së 17 majit, kundër shembjes së Teatrit Kombëtar. Në një...

Komisioni Evropian reagon pas shembjes së Teatrit Kombëtar: Keqardhje që thirrja...

0
Komision Evropian ka reaguar pas shembjes së Teatrit Kombëtar një ditë më parë, gjë që solli në përplasje mes policisë dhe aktivistëve e artistëve...

Thirrja e nenes se Kacifas: “Ngrihuni ti shfarrosim tradhetaret, te mbrojme...

0
GJIROKASTËR Nuk e ka qarë me ligje, siç është zakoni i grave e nënave shqiptare, sidomos në Jug por i është betuar mbi varr se...

Thirrja e ambasadorit: Çfare ndodh brenda kampit te muxhahedineve ne Tirane?...

0
Ambasadori i Iranit në Londër, Hamid Baeedinejad ka publikuar një foto për të cilën pretendon se është bërë brenda kampit të...

‘Duam Drejtesi’, thirrja e fuqishme e protestuesve te Unazes se Re...

0
Tek Drejtoria e Policisë së Tiranës, efektivët i kanë bërë thirrje banorëve të Unazës së Re që po protestojnë, që të largohen nga trotuari...

‘Duam Drejtesi’, thirrja e fuqishme e protestuesve te Unazes se Re...

0
Tek Drejtoria e Policisë së Tiranës, efektivët i kanë bërë thirrje banorëve të Unazës së Re që po protestojnë, që të largohen nga trotuari...

Thirrja e Bashës për të hapur krahun, Rama: Kush je ti,...

0
Kryeministri Edi Rama nga salla e Kuvendit eshte ndalur ne fjalen e tij tek reforma zgjedhore dhe tek kërkesa e Lulzim Bashës, i cili...