19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Thinjave

Etiketim: thinjave

Shkaku i vërtetë i thinjave nuk është ai që kemi besuar...

0
Ndryshe nga ajo që besojnë të gjithë, thinjat nuk shkaktohen nga situata të ndryshme stresi apo të qenit prindër të fëmijëve adoleshentë. Një studim...

Per zhdukjen e thinjave, ka nje sekret qe duhet ta dini

0
Pavarësisht moshës, flokët e thinjur janë problem për shumë njerëz, femra dhe meshkuj. Thinjat janë tregues i pashmagshëm i plakjes, por që mund të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS