18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Thierry

Etiketim: Thierry

Thierry Henry qëndroi i përkulur për 8 minuta e 46 sekonda...

0
Trajneri i Montreal Impact, Thierry Henry u përkul me njërën këmbë në shenjë tributi për George Floyd dhe fushatës “JetëteZezakëveKanëRëndësi”,. Henry qëndroi në njërin gju...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS