fbpx
14 C
Tirana
Monday, March 30, 2020
Ballina Etiketimet Tepërt

Etiketim: tepërt

Djersitja e tepërt në fytyrë, çfarë është kjo sëmundje dhe si...

0
Djersitja e tepruar e fytyrës, e njohur si hiperhidroza është një problem mjaft i bezdisshëm. Zbuloni cilat janë shkaqet dhe mjetet më efektive, që gjithmonë...

Femra e cila qante kur shikonte ‘tulat’ në pasqyrë i humbet...

0
Femra e cila thotë se qante kur shikonte veten në pasqyrë, ka humbur gjysmën e peshës së trupit për vetëm një vit dhe tani...

A të dëmton masturbimi i tepërt?

0
Kjo është një pyetje që nuk arrij të sqaroj kurrë. Ende mbas dy vite e gjysëm Tabu Blog, unë vazhdoj e jap shpjegime, rreth...