fbpx
20 C
Tirana
Monday, June 1, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Teknologji ushqimore rezultatet 2018

Etiketim: teknologji ushqimore rezultatet 2018

E konfirmuar: Përfundon partneriteti mes OnePlus dhe McLaren!

0
Javën e kaluar, u raportua që partneriteti mes OnePlus me McLaren mund të marrë fund, sepse prodhuesi i telefonit nuk është më i listuar...

Space X lanson anije kozmike

0
Një udhëtim të rrallë do të ndodhë në SHBA. Dy veteranët e NASA-së, do të fluturojnë për Space X. Në stacionin hapësinor ndërkombëtar do të qëndrojnë...

Si të qëndrojmë të sigurtë dhe të shëndetshëm me Tre Musketierët...

0
Njihuni me pajisjet tona të krijuara për të bërë më të lehtë punë e shtëpisë dhe për ta mbajtur shtëpinë tuaj të pastër dhe...

Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për...

0
Samsung ka krijuar një telefon enkas për ushtrinë amerikane. Bëhet fjalë për një prodhim të tipit Galaxy Samsung S20. Telefoni ka një modalitet i...

Zbulimi tronditës/ Fusha magnetike e Tokës po dobësohet

0
Ekspertët kanë zbuluar mes Afrikës dhe Amerikës së Jugut një rajon të madh me intensitet magnetik të zvogëluar, të quajtur “Anomalia e Atlantikut të...

Funksioni i ri për blerje në Instagram, i bëri blerjet impulsive...

0
Me shtimin e një funksionit të ri, Facebook i ka bërë blerjet në Instagram shumë më të lehta. Ditë më parë, hyri në funksion Facebook...

Çfarë vozisin femrat: Lista e modeleve “më të pëlqyera” dhe “më...

0
Çdo i gjashti Mercedes E-Class ka një shofer femër, duke e bërë këtë model makinën “më mashkullore” në Gjermani. Por, cilat vetura i pëlqejnë vërtet...

Nis prodhimi i maskave që ndriçojnë nëse përdoruesi i tyre ka...

0
Maska që japin një ndriçim floureshent nëse personi që është duke i përdorur ka koronavirus po zhvillohen dhe pritet që të ndihmojnë në ngadalësimin...

SHBA aprovon masën e ndalimit të furnizimit me çipa të Huawei

0
Qeveria amerikane ka zbuluar se do të ndërpresë furnizimin me çipat e Huawei nga prodhuesit global, duke bërë një goditje tjetër të madhe për...

“Messenger Rooms” nga java e ardhshme në dispozicion për të gjithë...

0
Rrjeti më i madh social, Facebook, do të lëshojë në gjithë botën “Messenger Rooms”, shërbimin e ri për biseda me video në grupe, në...