fbpx
15 C
Tirana
Thursday, June 4, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Teknologji digjitale

Etiketim: teknologji digjitale

Shefi i BMW-së shfaqë një pjesë të M5, tregon kur do...

0
Pas disa javësh, do ta shohim në tërësi modelin M5. BMW M5 është një sedan shumë i pëlqyer, që me 617 kuaj fuqi, shpejtësinë nga...

Google shtyn debutimin e Android 11

0
Google ka vendosur të shtyjë debutimin e versionit të fundit të sistemit operativ Android i cili duhej të bëhej i disponueshëm për publikun në...

BMW Serie 5 vjen me shumë risi

0
Një nga makinat më të njohura në botë është ridizajnuar plotësisht. Nga jashtë, ndryshimet nuk janë shumë të mëdha, por makina ka tashmë një...

Shfaqen në internet foto të Samsung Galaxy Note 20 Plus

0
Janë publikuar fotot e para të Samsung Note 20 Plus. Galaxy Note 20 Plus pritet të jetë në dispozicion në 2 ngjyra: zezë dhe bakri...

Twitter paralajmëron lexuesit për postimet e presidentit

0
Të martën kompania Twitter për herë të parë paralajmëroi përdoruesit të kontrollojnë faktet në postimet që vë Presidenti Trump në Twitter. Kompania paralajmëron se...

Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për...

0
Samsung ka krijuar një telefon enkas për ushtrinë amerikane. Bëhet fjalë për një prodhim të tipit Galaxy Samsung S20. Telefoni ka një modalitet i...

Funksioni i ri për blerje në Instagram, i bëri blerjet impulsive...

0
Me shtimin e një funksionit të ri, Facebook i ka bërë blerjet në Instagram shumë më të lehta. Ditë më parë, hyri në funksion Facebook...

Volkswagen kërkon falje për reklamën “raciste”

0
Prodhuesi gjerman tërhoqi një reklamë për Golf nga rrjetet sociale dhe kërkoi falje pas akuzave të ashpra se videoja ishte raciste. Videoja prej 10 sekondash...

Facebook Shops kthen faqet e bizneseve në dyqane online

0
Facebook dhe Instagram janë duke bërë shtytjen më të madhe ndonjëherë për tregtinë elektronike dhe blerjet në internet me Facebook Shops, funksioni më i...

”Volkswagen” rifillon prodhimin në Argjentinë

0
”Volkswagen” po rifillon prodhimin në vendin e tij të dytë në Argjentinë, deklaroi kompania e njohur gjermane e prodhimit të makinave. ”Punëtorët duhet të mbajnë...