11 C
Tirana
E enjte, 3 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Teknologji ajrimi dhe kondicionimi

Etiketim: teknologji ajrimi dhe kondicionimi

Facebook-u me ndryshime të reja, fillon konkurrencën e tij të zmadhimit

0
Rrjeti social Facebook ka njoftuar se po zgjeron dhomat e tij të mesengjerit dhe veçoritë e Facebook-ut për të hyrë live duke lejuar kështu...

Për herë të parë në histori, Mercedes S-Class ofron mbrojtje në...

0
Mercedes Benz S-Class është një ndër më të mirët e firmës. Modeli i ri që po vjen për vitin 2021 ka thyer akullin sërish, duke...

“Bebja” e Bugattit në vlerë prej 30.000 eurosh

0
Bugatti ka prezantuar “Baby II”, veturë të cilën e shfaqi në panairin e Gjenevës vitin e shkuar. Bëhet fjalë për replikën e modelit “Type 35”,...

Facebook ka zbuluar informacione të reja rreth botave që përdor për...

0
Çdo bot ka një personalitet të ndryshëm, kështu që Facebook mund të përgatitet për sjellje nga përdoruesit me qëllim të keq.Ushtria e botave, e...

Kompjuteri lexon edhe shqip, krijohet “Alexa” apo “Google Home” shqip

0
Për herë të parë gjuhën shqipe mund ta lexosh dhe ajo të shkruhet automatikisht në kompjuter. Mund të jeni të mësuar me “voice-to-text” nga anglishtja,...

Kështu pritet të duket BMW M3

0
Fansat e BMW-së duket se po mësohen ngadalë me pamjen e re stilistike që kompania po e përdor në makinat e reja të saj. Kështu...

TikTok humbi titullin e aplikacionit më të shkarkuar

0
Për muaj të tërë, TikTok ka qenë aplikacioni më i shkarkuar i iPhone. Ky aplikacion i kënaqi të rinjtë, dhe gjatë pandemisë së coronavirusit,...

Kini kujdes në atë që shkarkoni: Një virus i ri sulmon...

0
Të gjithë ata që përdorin sistemin operativ Android e dinë se sa e rrezikshme është të instaloni aplikacione që nuk vijnë nga dyqani zyrtar...

Samsung zgjeron gamën Wind-Free™ me montim në mur në instalime komerciale...

0
Pas prezantimit zyrtar të platformës së kondicionerëve me montim muri Wind-Free™ në janar të këtij viti, Samsung tashmë prezanton Wind-Free™ Deluxe, një kondicioner me...

Elon Musk tregon se si do të duket fabrika gjigante Tesla...

0
Fabrika gjigante nga Tesla do të ketë panele diellore pothuajse në të gjithë pjesën lart.  Fabrika e planifikuar e Tesla në qytetin Brandenburg të Grünheide...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS