fbpx
14 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Sonte

Etiketim: sonte

Sonte publikohet klipi i ri i Rinës dhe Sin Boy

0
Rina Balaj dhe i dashuri i saj Sin Boy, sonte do ta publikojnë këngën e tyre të re. Çifti i estradës, Rina Balaj dhe Sin...

Edi Rama bën paralajmërimin e çuditshëm: Sonte komunikimi im i fundit?

0
Kryeministri Edi Rama nëpërmjet një statusi në Facebook ka bërë me dije se sonte në orën 21:00 do të bëjë komunikimin e fundit sa...

“E kujtoj sonte atë natë” vjen përplot emocion nga Osman Imeraj

0
Një baladë shumë e pëlqyer që flet për dashurinë është kënga "E kujtoj sonte atë natë". Kënga origjinale këndohet nga Xheki, ndërsa coverin e saj...

​Basha: Zemërimi po fryhet, qytetarët të derdhen sonte në rrugët e...

0
Kryetari i PD, Lulzim Basha tha se zemërimi i popullit po fryhet, ndërsa i bëri thirrje qytetarëve që sot t’i bashkohen protestës. “I bëj thirrje...

Ledri paralajmëron, sonte publikon albumin e plotë në Youtube

0
Reperi i njohur shqiptar Ledri Vula, njihet për këngët e shumta që ai ka sjellë e që janë pritur mjaft mirë nga publiku. Së fundmi...

Sonte mbahet gjysmëfinalja e parë e “Eurovision 2020”, kësaj radhe virtualisht

0
Pandemia i prishi planet edhe për festivalin më të madh në Evropë, “Eurovision”. Festivali “Eurovision” këtë vit ishte paraparë të mbahej në Holandë, saktësisht në...

Fillo që sonte! Ndryshime të vogla që të bëjnë njeri më...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Nuk ke nevojë...

Superhëna e fundit për vitin 2020 do të shkëlqej sonte, ajo...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Superhëna e fundit...

Sonte, direkt nga Mitrovica TNT i këndon Kosovës

0
Pas Sabri Fejzullahut, Xenit e Danit, edhe do të mbajë koncert. Koncerti do të mbahet sonte në qytetin e Mitrovicës pa prezence e publikut. Koncerti mbahet...

Sonte publikohet kënga e re nga Mozzik “Lass Mal”

0
Këngët e tij kthehen menjëherë në hit prandaj ai edhe nuk e ka ndërmend të ndalet. Reperi Mozzik tashmë ka finalizuar këngë e re e...