fbpx
11 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Siç

Etiketim: siç

Victoria Beckham shfaqet siç nuk e kemi parë

0
Një detaj ka marrë vëmendjen në foton e fundit të Victorias. Victoria Beckham, mbahet mend nga të gjithë si femra të cilën nuk e shohim...

Elsa Demo: Do luftojmë që teatri të rindërtohet siç ishte, shpresoj...

0
Gazetarja e njohur e Kulturës, Elsa Demo shprehet se Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit do të luftojë deri në fund që ajo godinë të...

Historia e fustanit të bardhë të nusërisë – që nuk përfaqëson...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Ndërkohë që trendet...

Pa grim dhe e thjeshtë nga shtëpia, Oriola Marashi ashtu siç...

0
Ajo njihet si një prej femrave më seksi shqiptare  e që përherë vjen e rregulluar deri në detajin e fundit ndërsa në postimet e...

Sfida plank: Ushtroni 28 ditë, deri në Vitin e Ri do...

0
Me siguri keni dëgjuar për plankun e famshëm: ushtrimin i cili i lëviz të gjithë muskujt Me të forconi supet, drejtoni kurrizin, zvogëloni peshën. Bëhuni...

Sfida plank: Ushtroni 28 ditë dhe do ta keni trupin siç...

0
Me siguri keni dëgjuar për plankun e famshëm: ushtrimin i cili i lëviz të gjithë muskujt Me të forconi supet, drejtoni kurrizin, zvogëloni peshën. Bëhuni...

Elvana Gjata siç nuk e kemi parë, shfaqet me stil të...

0
Elvana Gjata erdhi krejt ndryshe në setin e ri fotografik. Elvana Gjata është aktive në rrjete sociale, në të cilat kohë pas kohe sjell imazhe...

Asgjë siç e kishit menduar, gjërat që çiftet e lumtura bëjnë...

0
Është shumë e rëndësishme që të kaloni kohë me partnerin tuaj para se të shkoni në gjumë. Nuk ka rëndësi se sa: një orë...

Mbetjet e Al-Baghdadit janë shkatërruar siç duhet: Përfundoi si Bin Laden?

0
Trupi i liderit të Shtetit Islamik Abu Bakr Al-Baghdadi u varros nga ushtria amerikane në det, raporton AFP. Siç u tha nga kryetari i Komitetit...

Jennifer Lopez del pa grim në mes të ditës, dhe nuk...

0
Jennifer Lopez i ka mahnitur të gjithë me pamjen e saj rinore, pavarësisht fakti që i ka mbushur të 50-tat. Këngëtarja dhe aktorja e famshme,...