Ballina Etiketimet Shuhen

Etiketim: shuhen

Ballkani dhe Prishtina ndajnë pikët, bardhekaltërve u shuhen ëndrrat për titull

0
Ballkani dhe Prishtina u ndanë me barazim me rezultat 2:2 në stadiumin e qytetit në Suharekë, rezultat ky që kryeqytetasve ua shuan ëndrrat për...

Shuhen shpresat e ribashkimit

0
Ëndrra për ta parë Xavin si trajner të Barcelonës në sezonin 2020-21 shuhet, pasi tekniku spanjoll do të mbetet me Al-Sadd. Legjenda e Spanjës...

“Shuhen” shpresat e Interit

0
Mesfushori brazilian i Barcelonës, Arthur, lidhej me një transferim të mundshëm te skuadra e Inter. Por, lojtari së fundmi ka folur për planet e tij...

Sizmologu: Pasgoditjet e tërmetit po shuhen, deri tani janë regjistruar 400...

0
Pas lajmit të rremë të mbrëmjes së të dielës, sizmologu Rrapo Ormeni ka qetësuar gjithë qytetarët shqiptarë duke thënë se tërmetet nuk mund të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24