1 C
Tirana
Thursday, January 23, 2020
Ballina Etiketimet Shty

Etiketim: shty

Ambasadori i ri austriak: Keqardhje qe u shty vendimi per negociatat...

0
Europën e quan të paplotë pa Ballkanin dhe nuk heziton të shprehë keqardhjen për shtyrjen e negociatave. Nga Shkodra ku mori...

MOST POPULAR

HOT NEWS