fbpx
20 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Shtatë

Etiketim: Shtatë

Shtatë gjërat që bëjnë gratë pasi i japin fund një lidhjeje

0
Nuk ka njeri në botë që nuk ka qenë një herë të vetme në një situatë të tillë ku i është dashur të kapërcejë...

Basha me fermerët: Bujqësia shqiptare ka shtatë vjet në krizë të...

0
“Mungesa e subvencioneve, rritja e çmimit të naftës dhe favorizimi i produkteve të importit e ka çuar në kolaps këtë sektor. Fermerët luftojnë me...

Shtatë udhëzime nga Universiteti i Harvardit për të ulur stresin

0
Stresi negativ është njëri ndër shkaktarët kryesor të sëmundjeve kardiovaskulare që shpesh shkaktojnë vdekjen e parakohëshme të individit apo invaliditetin e tij. Shkenctarët e...

Shtatë këshilla bukurie mbledhur në glob, të ndryshojnë jetën

0
Këto janë truket shekullore të bukurisë që i ka përzgjedhur nëpër botë, Merissa Principe në Hellogigles.com Vaj kokosi për të mbrojtur flokët nga dëmtimet. Tajlandë Vaji i arrës së...

Shtatë fakte për gurët në veshka

0
Më poshtë keni shtatë fakte për gurët në veshka. 1. Për shkaqe të panjohura numri i personave me gurë në veshka është rritur në vitet...

​Foshnja fle në qese amniotike, mjekët pritën shtatë minuta para se...

0
Lindja e trinjakëve është shumë e rrallë, dhe madje edhe më e rrallë kur lindin në qese amniotike. Gjatë lindjes së tri trinjakëve, mjeku Rodrigo...

Shtatë këshilla bukurie mbledhur në glob, të ndryshojnë jetën

0
Këto janë truket shekullore të bukurisë që i ka përzgjedhur nëpër botë, Merissa Principe në Hellogigles.com Vaj kokosi për të mbrojtur flokët nga dëmtimet. Tajlandë Vaji i arrës së...

Shtatë këshilla bukurie mbledhur në glob, të ndryshojnë jetën

0
Vaj kokosi për të mbrojtur flokët nga dëmtimet. Tajlandë Vaji i arrës së kokosit është i pasur me acid laurik, i cili ka veti antimikrobike...

Shtatë dobitë fizike dhe shpirtërore të agjërimit gjatë Ramazanit

0
Agjërimi gjatë muajit të bekuar të Ramazanit sjell më vete shumë dobi. Ndër to po ju rendisim shtatë: “NATA E KADRIT ËSHTË MË E MIRË...

Gjuajtje me armë nga një person në Kaliforni, të paktën shtatë...

0
Një student nga Kalifornia dyshohet se ka bërë gjuajtje me armë zjarri në shkollë, duke lënë shtatë persona të lënduar, dy prej tyre në...