fbpx
10 C
Tirana
Saturday, April 4, 2020
Ballina Etiketimet Shpëtoni

Etiketim: Shpëtoni

Shpëtoni nga problemet me kolitin duke përdorur këto dy receta krejtësisht...

0
Regjimi i varfër ushqimor, jeta sedentare, abuzimi me alkoolin dhe obeziteti janë disa prej shkaktarëve të një prej sëmundjeve më të shpeshta në radhët...

Si ta shpëtoni veten nga dikush që flet shumë

0
Një histori “argëtuese” për gjyshen, macen apo thjesht për ecjen e tyre deri në punë  – disa njerëz thjesht kanë nevojë t’i shprehin mendimet...

5 mënyra se si ta shpëtoni veten nga njerëzit që flasin...

0
Disa njerëz kanë thjesht dëshirë të shprehin mendimet e tyre dhe nuk mund të ndalen. Sigurisht, është e rëndësishme të jesh i sjellshëm dhe...

Si të shpëtoni nga aroma e pakëndshme e këpucëve

0
Për të eliminuar aromat nga këpucët, duhet të luftoni kauzën. Ekzistojnë disa metoda mjaft të thjeshta për të hequr erën nga këpucët. 1. Sode buke  Soda...

Shpëtoni përfundimisht nga celuliti me këto truke, mos nguroni t’i provoni

0
Shumica e grave kanë celulit ose strija dhe për t’i hequr ato luftojnë shumë, por shpesh dështojnë t’i heqin. Shumë grave nuk u pëlqen të...