18.5 C
Tirana
E shtunë, 1 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Shkruajnë

Etiketim: shkruajnë

Ç’ka ndodhur me moderatoren? Pse të gjithë po shkruajnë ‘RIP Ellen’...

0
Një hashtag shqetësues filloi të kthehej ndër më të përdorurit në Twitter së fundmi. #RipEllen po shfaqet kudo, shoqëruar me mesazhe ngushëllimi. Por na...

Mediat greke shkruajnë për tragjedinë e Tiranës: Nëna dhe vajzat sakrifikuan...

0
Mediat greke shkruajnë për ngjarjen e një dite më parë në Kombinat, ku u vetëflijuan nëna Zhaneta Josifi dhe njëra nga vajzat e saj,...

Ngjarja tragjike në Tiranë bën jehonë në mediat greke, ja çfarë...

0
Ngjarja tragjike e Kombinatit që mund të cilësohet përtej imagjinatës njerëzore dhe e padëgjuar në asnjë vend të botës më parë, ka marrë vëmendjen...

Vedat Muriqi në qendër të kritikave – ja çka shkruajnë mediat...

0
Mediat turke nuk janë përmbajtur në kritika të ashpra ndaj sulmuesit kosovar të Fenerbahçes, Vedat Muriqi, i cili i ka shënuar vetëm dy gola...

Ariana Grande dhe Lady Gaga shkruajnë historinë me këngën ‘Rain on...

0
Ariana Grande dhe Lady Gaga javë më parë lansuan bashkëpunimin e ri. Dueti i ri i Lady Gaga dhe Ariana Grandes “Rain on me” ka...

Çfarë shkruajnë italianët për Rashicën?

0
Milot Rashica tashmë i ka thënë po Napolit, klubit italian i cili është duke e vëzhguar yllin e Werder Bremen dhe Kombëtares së Kosovës...

Feros i vodhën Instagramin dhe i shkruajnë Arbenitës, reagon modelja

0
  Mbrëmjen e djeshme reperit të njohur Fero i vodhën adresën personale të Instagramit. Në profilin e tij u publikuan foto, statuse si dhe i...

Mozzik: Njoh njerëz që s’dinë të shkruajnë, ama në jetë ta...

0
Mozzik ka lënë një mesazh në foton e fundit. Mozzik po shijon suksesin e këngës “Dhelpër dinake”, ndërsa nuk e ka ndalur punën për projekte...

‘137 kg drogë nga Ekuadori në Shqipëri’/ Ja çfarë shkruajnë mediat...

0
Të paktën 137 kilogramë kokainë u kapën nga policia shqiptare, si pjesë e një operacioni të kryer në koordinim me policinë greke dhe me...

Tërmeti në Shqipëri, ja çfarë shkruajnë mediat italiane – Lajmi i...

0
Media italiane “Il Messangero” ka shkruar një artikull në lidhje me tërmetin e fuqishëm që ka goditur Shqipërinë. Sipas mediave të vendit fqinj, një tërmet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS