32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Shkoll

Etiketim: shkoll

Komuniteti rom dhe egjiptian fiton në Strasburg kundër qeverisë shqiptare për...

0
Qeveria ka diskriminuar fëmijët e komunitetit rom dhe egjiptian. Kështu thotë vendimi i fundit i Gjykatës së Strasburgut lidhur me denoncimin dhe padinë e...

“Babanë e pushkatuan me 11 të tjerë në Gjirokastër dhe kur...

0
I zhdukur: Atë Gjergj Suli, i ditëlindjes 1893, nga Lekli i Tepelenës. Pushkatuar më 1948. Njeri intelektual, prift i ritit unit, nga Tepelena. Kishte...

E therri para shkollës së të birit 10-vjeçar/ Dalin pamjet kur...

0
Rajoni i Raguzës në Itali, u trondit ditën e djeshme nga vrasja makabre e 37-vjeçares shqiptare Brunilda Halla përpara shkollës së djalit të saj.Autori...
Kim Kardashian reagon pas ngjarjes tragjike në shkollën e Teksasit teksa bën lutje për kontrollin…

Kim Kardashian reagon pas ngjarjes tragjike në shkollën e Teksasit teksa...

0
Kim Kardashian ka folur pas të shtënave tragjike në shkollën e Teksasit që la të vdekur 19 fëmijë dhe dy mësues.Ylli 41-vjeçar postoi një...

U raportua se i dyshuari për sulmin në shkollën e Teksasit...

0
Guvernatori i Teksasit ka deklaruar se sulmuesi kishte postuar tre herë në Facebook para sulmit.Sipas medieve të huaja, guvernatori Greg Abbott tha se i...

Kryeministri Kurti vizitoi shkollën shqipe në Nju Jork

0
Rëndësia e mësimit të gjuhës shqipe për integrim pa asimilim u theksua në vizitën e Kryeministrit të Republikës së Kosovës, Albin Kurti, në shkollën...

Ku shkojnë në çerdhe e ku në shkollë fëmijët e Lagjes...

0
Rreth 70 fëmijë nga komunitetet romë, ashkalinj, egjiptianë dhe goranë shkojnë në çerdhe në Lagjen 29 në Fushë Kosovë.Për këta nxënës, prindi Emran Hoti...

Alarmi për bombë në Shkollën “Xhevdet Doda” në Prishtinë rezultoi i...

0
Një alarm për bombë në Shkollën e Mesme "Xhevdet Doda" në Prishtinë, i dërguar përmes postës elektronike, ka bërë që policia të evakuojë nxënësit...

​Mungesë interesimi për shkollën e turizmit dhe hotelierisë

0
Elma Maxhuni ndjek mësimet në shkollën e Turizmit dhe Hotelerisë "7 shtatori" në Prishtinë. Ajo thotë se kjo shkollë ua mundëson të rinjve përgatitjen...

Jorida Tabaku denoncon rastin e shkollës “Sami Frashëri”: U prish pa...

0
Deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku, ka denoncuar shembjen e shkollës Sami Frashëri në vitin 2020.Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS