fbpx
21 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Shitjet

Etiketim: Shitjet

Shitjet e Alibaba gjatë izolimit të Covid-19 në nivele rekord

0
Gjiganti Kinez Alibaba raportoi të ardhura dhe fitime mbi pritshmëritë e analistëve për tre mujorin e parë të 2020 ndërsa izolimi i Covid-19 shtyu...

Shitjet e telefonëve me rënien më të madhe regjistruar ndonjëherë

0
Varësia nga komponentët e smartfonëve Kinezë shkaktoi probleme të mëdha në SHBA dhe Evropën Perëndimore ku dërgesat ranë me 16.1% dhe 18.3% respektivisht. Shitjet globale...

Shitjet e alkoolit janë rritur për një të tretën gjatë pandemisë

0
Shitjet e ushqimit dhe alkoolit kanë parë një kërcim të madh gjatë javëve të fundit. Zyra për Statistika Kombëtare (ONS) ka analizuar vëllimin e përgjithshëm...