fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Sediljen

Etiketim: sediljen

‘Sa vjeç është ai fëmijë në sediljen e parë?!’ Policia u...

0
Policia Rrugore nuk po i kursen gjobat ndaj prindërve që ulin fëmijët të pasiguruar në makina. 20 personave u është pezulluar patenta dhe 167...