fbpx
26 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Sdi

Etiketim: Sdi

Rama i kundërpërgjigjet Metës: Unë nuk quhem Yuri Kim dhe s’di...

0
Vazhdojnë replikat mes presidentit të Republikës, Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama. Pasi Meta u shpreh se “që Rama gënjen nuk është më lajm as...

Këngëtarja shqiptare tregon raportin me vjehrrën: S’di çfarë do kisha bërë...

0
Këngëtarja Gjira Kajtazi ndonëse prej kohësh nuk është treguar aktive në muzikë, vazhdon të jetë mjaft e ndjekur në rrjete sociale. Ajo publikon foto...