fbpx
17 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet S20

Etiketim: S20

Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për...

0
Samsung ka krijuar një telefon enkas për ushtrinë amerikane. Bëhet fjalë për një prodhim të tipit Galaxy Samsung S20. Telefoni ka një modalitet i...

Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për...

0
Samsung ka krijuar një telefon enkas për ushtrinë amerikane. Bëhet fjalë për një prodhim të tipit Galaxy Samsung S20. Telefoni ka një modalitet i...

Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për...

0
Samsung ka krijuar një telefon enkas për ushtrinë amerikane. Bëhet fjalë për një prodhim të tipit Galaxy Samsung S20. Telefoni ka një modalitet i...

OnePlus 8 Pro vs Samsung Galaxy S20 Ultra vs iPhone 11...

0
Bëhet fjalë për tre modelet më të mirë të telefonave që janë aktualisht në treg. Dy prej tyre bazohen në sistemin operativ Android, dhe iPhone...

Kamera e Samsung Galaxy S20 Ultra duket se thyhet lehtë

0
Sipas disa përdoruesve, moduli në të cilin të katër kamerat janë të paketuara në pjesën e pasme është i ndjeshëm shumë. Lajmet e mira që...

Kamera e Samsung Galaxy S20 Ultra duket se thyhet lehtë

0
Sipas disa përdoruesve, moduli në të cilin të katër kamerat janë të paketuara në pjesën e pasme është i ndjeshëm shumë. Lajmet e mira që...

Samsung lanson Galaxy S20 Ultra 5G në opsionin Cloud White

0
Samsung është duke e lansuar një model dhe ngjyrë të re të Galaxy S20 Ultra 5G, në opsionin Cloud White dhe ky variant i...