fbpx
25 C
Tirana
E shtunë, 11 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Robert O’Brien

Etiketim: Robert O’Brien

Publikohet fotografia e takimit Thaçi-Vuçiq në Shtëpinë e Bardhë

0
Pas takimit të së hënës ndërmjet presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është publikuar edhe fotografia e përbashkët mes...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS