fbpx
23 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Rënien

Etiketim: rënien

Google konfirmon rënien e lëvizjes së njerëzve gjatë pandemisë

0
Ndërsa qeveritë dhe komunitetet në mbarë botën i përgjigjen pandemisë së COVID-19, Google dhe gjigandët e tjerë të teknologjisë kanë përcjellur ndryshimet dramatike në...

Hearts nuk pajtohet me rënien nga liga, ja hapat që do...

0
Hearts po shqyrtojnë veprime juridike pas vendimit “të padrejtë” për t’i larguar ata nga Premierliga skoceze. Klubi i Edinburgh do të bjerë në Championship pasi...

Çaji i dafinës me kanellë për rënien e shëndetshme nga pesha

0
Ka raste që pavarësisht ushqyerjes së shëndetshme apo aktivitetit fizik, njeriu e ka në dukje të pamundur të humbasë kilogramët e tepërt. Në raste...

Kriza ekonomike/ Banka e Anglisë parashikon rënien më të madhe që...

0
Banka e Anglisë mbajti sot të pandryshuar normën e interesit referencë në 0,1 për qind. Banka gjithashtu shprehu gatishmërinë për të ndërmarrë masa të...

Shitjet e telefonëve me rënien më të madhe regjistruar ndonjëherë

0
Varësia nga komponentët e smartfonëve Kinezë shkaktoi probleme të mëdha në SHBA dhe Evropën Perëndimore ku dërgesat ranë me 16.1% dhe 18.3% respektivisht. Shitjet globale...

Qepa e kuqe parandalon rënien e flokëve

0
Maska që ju ndihmon të keni flokë të shëndetshëm Flokët e hollë dhe që këputen lehtë vijnë si pasojë e mungesës së hekurit në...

Pse lëngu i qepës është numër një për rënien e flokëve?

0
Lëngu i qepës mund të përdoret për të trajtuar rënien dhe humbjen e flokëve. Në fakt, shumë tonikë për rënien e flokut e kanë si...

Pse lëngu i qepës është numër një për rënien e flokëve?

0
Lëngu i qepës mund të përdoret për të trajtuar rënien dhe humbjen e flokëve. Në fakt, shumë tonikë për rënien e flokut e kanë si...

Shmangni rënien e flokëve duke përdorur këto pesë ushqime

0
Rënia e flokëve është një problem që shqetëson jo pak femra, dhe që për fat të keq nuk gjen zgjidhje brenda natës, por kërkon...

Si të parandaloni rënien e flokëve? Ja disa këshilla të vlefshme

0
Për të parandaluar rënien e flokëve, ajo që duhet të bëni fillimisht është të përdorni produkte natyrale të cilat do ju ndihmojnë më shumë...