Ballina Etiketimet Regjistruar

Etiketim: regjistruar

Struktura të çuditshme në formë të kullave janë regjistruar në Mars

0
Rover Curiosity ka gjetur në Mars një formacion shkëmbor shumë interesant që dallon nga peizazhi i zakonshëm i Planetit të Kuq.Mes rërës dhe gurëve...

Zbulohet vila luksoze 1 milion paund në Londër ku ka regjistruar...

0
Situata me pasuritë e Drejtorit të Përgjithshëm të Tatimeve, Ceno Klosi, është mjaft e komplikuar. News24 ka zbuluar se adresa e biznesit që vetë Ceno Klosi...

COVID-19/ Ja sa raste të reja janë regjistruar në Krujë në...

0
Javët e fundit kanë qene më të renda me shtimin e rastve të infksionit me Koronavirus në vendin tonë. Nga 32 tampone të bërë ditën...

Emrat/ Deputetet e regjistruar për diskutimin e kodit të ri zgjedhor

0
Kuvendi i Shqipërisë po zhvillon sot një seance plenare, ku diskutohet Kodi i ri Zgjedhor.  Në faqen zyrtare të Kuvendit është publikuar rendi...

Qershori 2020 muaji më i nxehtë i regjistruar ndonjëherë

0
Muaji qershor 2020 ka qenë më i nxehti i regjistruar ndonjëherë në botë duke u barazuar me qershorin 2019, njoftoi sot shërbimi...

Nivel rekord! Temperaturat në Arktik/ Qershori, më i nxehti i regjistruar

0
Temperaturat në Arktikun siberian arritën nivele rekord në qershor me disa zona ku termometri shkoi deri në 10 gradë Celsius. Shkencëtarët thonë se i nxehti...

Vota e emigrantëve/ Gjiknuri: Çdo emigrant i regjistruar në gjendjen civile...

0
Kryeministri Edi Rama ka mbledhur Këshillin Koordinues të Diasporës lidhur me votën e emigrantëve në Reformën Zgjedhore. Damian Gjiknuri tha se për këtë proces...

Kërcënimi i biznesmenit/ Telefoni i regjistruar në emrin e një gruaje...

0
Kërcënimi i një biznesmeni në Tiranë nëpërmjet telefonit ka rezultuar i vështirë për tu zbuluar nga prokuroria,  që i ktheu fashikujt pas dhe ja...

Shitjet e telefonëve me rënien më të madhe regjistruar ndonjëherë

0
Varësia nga komponentët e smartfonëve Kinezë shkaktoi probleme të mëdha në SHBA dhe Evropën Perëndimore ku dërgesat ranë me 16.1% dhe 18.3% respektivisht. Shitjet globale...

Sizmologu: Pasgoditjet e tërmetit po shuhen, deri tani janë regjistruar 400...

0
Pas lajmit të rremë të mbrëmjes së të dielës, sizmologu Rrapo Ormeni ka qetësuar gjithë qytetarët shqiptarë duke thënë se tërmetet nuk mund të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24