fbpx
18 C
Tirana
E martë, 7 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Raketore

Etiketim: raketore

SHBA: Irani posedon “forcën raketore më të madhe në rajon”

0
Zgjerimi i programit për zhvillim të raketave në Iran ka mundësuar që ky shtet të ndërtojë “forcën më të madhe raketore në Lindje të...

Rusia dergon sisteme raketore ne Serbi – Lajmi i Fundit –...

0
Rusia tha të enjten një divizion i sistemit të saj të mbrojtjes raketore S-400 do të marrë pjesë në një stërvitje ushtarake në...

Rusia dergon sisteme raketore per mbrojtje ne Serbi – Lajmi i...

0
Ministria e Mbrojtjes së Rusisë ka thënë se ka dërguar sistemet raketore për mbrojtje S-400 dhe Pantsir-S në Serbi për...