fbpx
18 C
Tirana
Tuesday, April 7, 2020
Ballina Etiketimet Qarkullimin

Etiketim: qarkullimin

Studimi/Gjethet e hurmave ndihmojnë në qarkullimin e gjakut

0
Hurmat e shijshme dhe ekzotike kanë diçka magjike që shkon përtej kënaqësisë së shqisave tona të shijes. Nga veriu në jug, Shqipëria është e...

Studimi/ Gjethet e hurmave ndihmojnë në qarkullimin e gjakut

0
Hurmat e shijshme dhe ekzotike kanë diçka magjike që shkon përtej kënaqësisë së shqisave tona të shijes. Nga veriu në jug, Shqipëria është e...

Bora e parë paralizon qarkullimin në Teheran

0
Reshjet e para të borës në kryeqytetin e Iranit, Teheran, kanë paralizuar qarkullimin rrugor në arteriet kryesore të qytetit. Reshjet, të cilat filluan në orët...

Ariu i murrme shfaqet ne Suhareke: Bllokon qarkullimin – Lajmi i...

0
Në fshatin Popolan të Komunës së Suharekës është parë një ari i murrmë, i cili është incizuar nga disa persona të...