fbpx
34 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Qante

Etiketim: qante

Evi Reçi: Humba kur isha një vjeç, nëna ime vetëm qante

0
Moderatorja Evi Reçi ka treguar një histori që ka ndodhur shumë vite më parë dhe që e kujton ende. Në vitin 1991 kur ishte një...

Arrestimi me armë i gruas, nisi të qante kur…

0
Bella Kolasinac, bashkëshortja e mbrojtësit të Arsenalit, Sead, raportohet se është ndalur nga policia në aeroportin e Biggin Hill në Londër pasi me vete...

Po qante, a e dini ju këtë?

0
Deontay Wilder e kritikoi trajnerin Mark Breland që e kishte gjuajtur peshqirin për ta dorëzuar meçin kundër Tyson Furyt në rundin e shtatë. Megjithatë,...

Femra e cila qante kur shikonte ‘tulat’ në pasqyrë i humbet...

0
Femra e cila thotë se qante kur shikonte veten në pasqyrë, ka humbur gjysmën e peshës së trupit për vetëm një vit dhe tani...

Mozzik emocionon me fjalët: Do kujtoj fytyrën e nanës kur e...

0
Mozzik i ka emocionuar të gjithë me postimin e fundit. Reperi Mozzik i ka shkruar disa fjalë pranë një postimi në Instagram dhe me to...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS