13 C
Tirana
Thursday, February 27, 2020
Ballina Etiketimet Qajë

Etiketim: qajë

E bëri të qajë nga gëzimi, i shoqi surprizon Julkën për...

0
Julka Gramo dje ka festuar 18 vjetorin e puthjes së parë me burrin e saj dhe me rastin e kësaj dite të veçantë ajo...

“Jam shumë e ndjeshme”, Nevina Shtylla tregon çfarë e bën më...

0
Ajo është një nga vajzat e dashura të ekranit shqiptar. Nevina Shtylla së fundmi ka zbuluar një pjesë të karakterit të saj që nuk...