fbpx
4 C
Tirana
Monday, March 30, 2020
Ballina Etiketimet Provë

Etiketim: provë

S’ka asnjë provë për efikasitetin e kanabisit kundër problemeve mendore

0
A mund t’i ndihmojë kanabisi dhe derivatet e tij personat e prekur nga disa sëmundje mendore si depresioni apo psikoza? Në gjendjen aktuale të kërkimit,...

S’ka asnjë provë për efikasitetin e kanabisit kundër problemeve mendore

0
A mund t’i ndihmojë kanabisi dhe derivatet e tij personat e prekur nga disa sëmundje mendore si depresioni apo psikoza? Në gjendjen aktuale të kërkimit,...

137 kg kokainë, Lleshaj: Një tjetër provë e pjekurisë profesionale –...

0
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në rrjetet sociale pas operacionit ndërkombëtar, ku në Durrës u sekuestruan 137 kg kokainë. “KUITO” një tjetër provë...

‘Gjyqtarja që la në shërbim prove Tahirin, më futi në burg...

0
“Doli ashtu siç e kishte parashikuar. Saimir Tahiri do të dënohej sa për sy e faqe. Saimir Tahiri nuk shkon në burg sa të...

Dënimi me shërbim prove i ish-ministrit, LSI: Edi Rama është peng...

0
Lëvizja Socialiste për Integrim ka reaguar pas dënimit  me shërbim prove të ish-ministrit  të brendshëm, Saimir Tahirit. Sipas LSI-së, vendim mbi ish-ministrin  tregon se...

“Një Këshillë për politikën” Maks Haxhia: Do jem i surpizuar se...

0
Nëse gjykata do të dënojë sot ish ministri Tahiri, vendimi do të ishte një suprizë për avokatin e tij Makism Haxhia. Në një lidhje...