9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Propozoj

Etiketim: propozoj

PS pritet të propozojë sot kandidatin për Presidentin e ri të...

0
Sot pritet të bëhet publik kandidati që Partia Socialiste do të propozojë dhe mesa duket do të votojë për President të Shqipërisë.Sekretari i Përgjithshëm...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS