18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Propozimeve

Etiketim: propozimeve

​Shqipëri: Presidenti mbetet pa emër, përfundon afati për dorëzimin e propozimeve...

0
Ora 16:00 e ditës së sotme ishte afati i fundit i dorëzimit të kandidatëve për raundin e parë të zgjedhjes së presidentit të ri...

PS nis procesin e propozimeve për presidentin e ri, Rama: Shqipërisë...

0
Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se Shqipërisë i duhet një president normal, e kundërta e Ilir Metës.Në mbledhjen e grupi parlamentar të Partisë Socialiste,...

Propozimi për kreun e KLSH/ Meta letër Ruçit dhe Kuvendit: Jam...

0
Presidenti Ilir Meta i ka dërguar një letër kryetarit të Kuvendit, Gramoz Ruçi, lidhur me propozimin e Arben Shehut për t’u zgjedhur Kryetar i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS