Ballina Etiketimet Proporcional

Etiketim: proporcional

AMT i kujton Bashës kontratën: Sistemi proporcional kombëtar me lista të...

0
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit i është drejtuar me një letër publike kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ku i kujton kontratën që kanë...

Sistemi danez trazon politikën, SHBA propozon sistem proporcional me lista të...

0
Ambasada amerikane ka trazuar sërish tryezën e Këshillit Politik për reformën zgjedhore. Ndryshe nga PS dhe PD, të cilat nuk kanë shprehur vullnetin për ndryshimin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24