18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Propagandues

Etiketim: propagandues

Hapja e PD/ Bushati në Open: Veprim propagandues

0
Në Open në Top Channel po diskutohet për Partinë Demokratike dhe hapjen që ajo ka nisur, ku në media është artikulua si një hapje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS