18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Propagandës

Etiketim: propagandës

Twitter heq 170 mijë llogari kineze në luftën kundër propagandës

0
Llogaritë bënë tweet në lidhje me pandeminë e koronavirusit, protestat e George Floyd dhe protestat e Hong Kongut. Twitter ka hequr mbi 170 mijë llogari...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS