19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Propagandën

Etiketim: propagandën

Tavo: Situata menaxhohet politikisht, lëreni propagandën e mbroni qytetarët

0
Që pas heqjes së masave kufizuese në Shqipëri është rritur ndjeshëm numri i të infektuarve dhe viktimave si pasojë e koronavirusit ku ditën e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS