14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pronës

Etiketim: pronës

Këngëtari 29 vjeçar planifikon t’i blejë edhe tri shtëpi rreth pronës...

0
Këngëtari 29-vjeçar, Ed Sheeran, pasuria e të cilit vlen 200 milionë funta, tashmë zotëron pesë shtëpi, por ka edhe më shumë që ai shpreson...

Agjensia Shteterore Kadastres Librazhd  “falsifikon” hartën treguese të pronës, bashkia Prrenjas...

0
Në fund të mandatit të saj, ish kryetaria e Bashkisë Prrenjas  Miranda Rira ka miratuar një leje ndërtimi, harta e së cilës ishte e...

Basha: Rama është kundër pronës private dhe përfiton në kurriz të...

0
Kryetari i PD Lulzim Basha ka pritur në një takim në selinë blu, përfaqësues nga shoqata e pronarëve.  Përmes një postimi në Facebook, Basha shkruan...

S’ka më radhë, dokumentin e pronës mund ta merrni me telefon...

0
Radhëve në Hipoteka duket se u erdhi fundi. Në portalin e-Albania veç shërbimeve të tjera do të mund të merrni edhe dokumentin e pronës nga...

S’ka më radhë, dokumentin e pronës mund ta merrni me telefon...

0
Radhëve në Hipoteka duket se u erdhi fundi. Në portalin e-Albania veç shërbimeve të tjera do të mund të merrni edhe dokumentin e pronës nga...

Grabitja e pronës tek teatri, Vokshi: Rama, Veliaj dhe Bashkëpunëtorët e...

0
Ish deputejta demokrate Albana Vokshi ka dalë para mediave në një deklaratë ku ka denoncuar abuzimin skanaloz te Rames dhe Veliajt me pronen e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS