20.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Pronash

Etiketim: pronash

Vettingu/ 200 mijë euro dhe pjesë në biznes anijesh e pronash,...

0
Prokurorja e Tiranës, Elsa Kareçi, u përball të martën në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit me barrë prove në lidhje ne një sërë pasurish...

Tjetërsim pronash në Ksamil e Sarandë, arrestohet drejtori i Urbanistikës

0
Drejtori i Urbanistikës të Bashkisë së Sarandës, Pandi Zhoga, punonjësja e Urbanistikës, Rovena Aliaj dhe noteri Aleko Anagnosti kanë rënë në prangat e policisë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS